طراحی سایت صرافی آنلاین

امروزه با رشد روز افزون محبوبیت ارزهای دیجیتال در میان کاربران در سراسر دنیا و همچنین افزایش میزان استفاده از ارزهای دیجیتال با اهداف مختلف، کاربران بسیاری در سراسر جهان به دنبال یافتن بسترهای مناسب و معتبری برای خرید و فروش و تبادل رمزارزها هستند.

در حال حاضر در سراسر دنیا افراد با مقاصد مختلفی همچون خرید و فروش کالا، پرداخت‌های برون مرزی و یا کسب سود و درآمد رمزارزی از نوسانات و انواع روش‌های درآمدزایی موجود، به تهیه ارزهای دیجیتال می‌پردازند. همین موضوع اهمیت طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال و آنلاین را چند برابر کرده است!

مشاوره رایگان طراحی سایت صرافی

برای ما مهم است که شما بهترین تجربه ممکن را از خرید خود داشته باشید. تیم رایان اسکریپت قبل از خرید پاسخگو و راهنمای شما است.

۰۹۰۵۶۳۵۱۰۲۲

گفتگو در واتس آپ

۰۹۰۵۶۳۵۱۰۲۲

تلفن تماس

chat

چـت آنــلاین

گفتگوی لحظه ای

طراحی سایت ارز دیجیتال

این روزها و با توجه به رکود موجود در بازار بورس داخلی و زمزمه‌هایی که در پی بازار صعودی فعلی در مورد بازار رمزارزها در میان فعالین این حوزه به وجود آمده است، توصیه به خرید و فروش و کسب سود از این حوزه از سوی این افراد به دیگر کاربران عادی افزایش یافته است و تعداد کاربران ایرانی که به این حوزه رجوع کرده‌اند نیز مانند دیگر نقاط دنیا در حال افزایش است. علی رغم وجود امکانات کسب درآمدی مختلف در صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی، وجود مواردی همچون عدم امکان استفاده از ریال به صورت مستقیم در این پلتفرم‌ها، تحریم‌ها و ممنوعیت استفاده کاربران ایرانی از صرافی‌های خارجی و دیگر موارد مشابه، امکان استفاده و فعالیت کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی را محدود کرده است. پیامد این موضوع احساس نیاز شدید به وجود بسترهایی است که خرید رمزارزها با استفاده از ریال در داخل کشور را امکان‌پذیر کرده باشند. این موضوع باعث شده است تا افراد دیگری که سابقه فعالیت، توانایی و دانش بیشتری در مورد تکنولوژی و این حوزه دارند تصمیم به راه اندازی چنین بسترهایی بگیرند و از این طریق از یکی از مهم ترین امکانات کسب درآمدی موجود در این حوزه در حال حاضر به کسب سود و درآمد بپردازند. نتیجه این امر راه اندازی روزافزون صرافی‌های رمزارزی در داخل کشور است. با توجه به افزایش دانش و نیاز کاربران به امکانات مختلف و وجود امکان فعالیت در صرافی‌های خارجی، صرافی‌های رمزارزی داخلی با ارائه امکانات مختلف در حال رقابت با یکدیگر هستند.

با توجه به نکات ذکر شده نیاز به حضور بسترهایی که چنین صرافی‌هایی را راه اندازی نمایند بسیار احساس می‌شود. رایان اسکریپت یکی از پلتفرم‌هایی است که با فراهم آوردن بستری برای راه‌اندازی صرافی‌های آنلاین رمزارزی سعی در ارائه خدمت به افراد یا شرکت‌هایی دارد که قصد دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن صرافی آنلاین ارزدیجیتال راه اندازی کنند و هم زمان با سرعت بالای راه‌اندازی، از امکانات و پشتیبانی مناسبی برخوردار باشند. تاکنون صرافی‌های آنلاین رمزارزی مختلفی براین بستر و با استفاده از تیم حرفه‌ای رایان اسکریپت ایجاد شده و در حال فعالیت و خدمت رسانی به کاربران این حوزه هستند. طراحی سایت ارز دیجیتال و صرافی آنلاین یکی از نیازمندیهای کسب و کارهای نوپای فعال در این زمینه است.

قابلیت توسعه

امکان توسعه اسکریپت در آینده حتی برای اپلیکیشن موبایل وجود دارد

filter_1

قابلیت کیف پول

امکان تنظیم کیف پول اختصاصی و ریالی در سامانه فراهم است

filter_2

افزودن آپشن جدید

سامانه قابلیت افزودن آپشن جدید همچون؛ ربات تلگرام و … را دارد

filter_3
صرافی آنلاین
filter_4

طراحی صفحه ایندکس

امکان طراحی اختصاصی صفحه ایندکس سایت وجود دارد

filter_5

ارزهای دیجیتال رایج بازار

امکان خرید و فروش بیش از ۲۰۰ ارز رایج بازار همراه با کیف پول اختصاصی

filter_6

طراحی ضدنفوذ و ایمن

ارائه آپدیت های امنیتی و پشتیبانی فنی توسط تیم رایان اسکریپت

سایت صرافی آنلاین چیست؟

ممکن است بسیاری از افراد بعد از شنیدن عبارت صرافی رمزارزی چنین تصور کنند که صرافی‌های رمزارزی نیز همچون صرافی‌های سنتی موجود، برای خرید و فروش و مبادله ارز دارای فروشگاه یا محلی به صورت فیزیکی هستند که می‌توانند با مراجعه به آنها و در قبال پرداخت ریال، رمزارز مورد نظر خود را دریافت نمایند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که چنین تصور می‌کنید باید بدانید که در حال حاضر تمامی مراکز خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران به صورت آنلاین فعالیت می‌کنند و شما به عنوان کاربری که قصد خرید و فروش ارز دیجیتال دارد باید از میان وبسایت‌های ارائه دهنده خدمات رمزارزی موجود یکی را برگزینید. بعد از انتخاب سایت صرافی مورد نظر خود و بعد از ثبت نام و طی مراحل لازم می‌توانید به خرید و فروش آنلاین ارزهای دیجیتال مورد نظر خود بپردازید.

در حال حاضر دو نوع صرافی رمزارزی در داخل کشور وجود دارد: صرافی فروشگاهی و صرافی بازارمعاملاتی. دسته اول به صرافی‌های گفته می‌شود که خرید و فروش رمزارز در آنها با قیمت مشخصی صورت می‌گیرد. در این صرافی‌ها کاربران درخواست خرید و فروش ارزدیجیتال خود را مطابق با قیمت تعیین شدۀ صرافی انجام می‌دهند. به عبارت دیگر کاربران تنها امکان مشخص کردن مقدار ریالی سفارشات خود را دارند و نمی‌توانند سفارشات خود را با قیمت مد نظر خود به ثبت برسانند. بر خلاف این دسته، دسته دوم صرافی‌های رمزارزی، صرافی‌هایی هستند که با عنوان صرافی‌های بازار معاملاتی شناخته شده‌اند. در این صرافی‌ها امکان خرید و فروش وثبت سفارش با قیمتی متفاوت از قیمت بازار وجود دارد. به عبارت دیگر کاربران می‌توانند سفارشات خرید و فروش خود را با قیمت مدنظر خود ثبت نمایند. در صورتی که این قیمت با قیمت فعلی بازار برابر باشد سفارش به صورت لحظه‌ای انجام خواهد شد، اما در صورتی که این قیمت متفاوت از قیمت فعلی بازار باشد در لیست سفارشات موجود ثبت خواهد شد. بدیهی است این سفارش تا زمان رسیدن قیمت بازار؛ در حالت باز باقی خواهد ماند. طراحی سایت ارز دیجیتال و صرافی آنلاین از هر دو نوع مذکور، اصلی ترین خدمت رایان اسکریپت در ۵ سال اخیر است.

صرافی سایت صرافی آنلاین

در نتیجه و با توجه به نکات ذکر شده بالا، اگر فرد یا شرکتی هستید که قصد راه‌اندازی صرافی آنلاین رمزارزی دارید، برای اینکار نیاز به راه اندازی وبسایتی برای ارائه این خدمات خواهید داشت. ما در تیم رایان اسکریپت با بهره‌گیری از گروهی از برنامه نویسان حرفه‌ای و متخصصین و مجربین حوزه بلاکچین و رمزارزها در تلاشیم تا با کوتاهترین زمان ممکن، تمامی مراحل مورد نیاز شما برای راه اندازی یک سایت صرافی آنلاین خرید و فروش رمزارزی را در اختیارتان قرار دهیم. برای این کار تنها کافی است به ما اعتماد کنید و راه اندازی صرافی رمزارزی خود را به تیم ما بسپارید.

مراحل راه اندازی و طراحی سایت صرافی آنلاین چیست؟

افراد یا شرکت‌هایی که قصد راه اندازی صرافی آنلاین رمزارزی دارند، به هر دلیلی ممکن است توانایی راه‌اندازی این امکان را به تنهایی و بدون کمک گرفتن از بسترهای دیگر نداشته باشند. برای رفع این نیاز خود می‌توانند به بسترهایی همچون رایان اسکریپت مراجعه کرده و از تیم حرفه‌ای و تجربه و مهارت آنها استفاده کنند و علاوه بر این در زمان و انرژی مصرفی خود نهایت صرفه جویی را داشته باشند. برای این کار طی کردن مراحلی که در ادامه آورده می‌شود نیاز است:

 • ۱- ابتدا محصول ``صرافی فروشگاه ویژه`` را بطور کامل بررسی کنید. همچنین می‌توانید دموی ارائه شده را مشاهده و جزئیات آنها را بررسی نمایید.

 • ۲- شما می‌توانید درخواست خرید خود را به پشتیبانان رایان اسکریپت اعلام نموده و از آنها درخواست راهنمایی و مشاوره داشته باشید.

 • ۳- بعد از سفارش محصول ، با تیم پشتیبانی برای دیگر اقدامات لازم و همچنین طراحی پکیج خود هماهنگ شوید. همچنین نیاز است با توجه به هماهنگی‌های لازم با قسمت پشتیبانی به خرید سرور مطابق با نیازهای اسکریپت تهیه شده اقدام نمایید.

 • ۴- در زمان مقرر و مطابق با توافقات قبلی صورت گرفته سایت صرافی آنلاین رمزارزی به شما ارائه خواهد شد. و می توانید از آن استفاده نمایید.

۱- بررسی و انتخاب محصول

ابتدا دموی محصول “صرافی فروشگاهی ویژه” و بصورت کامل بررسی نمایید.

۲- ثبت سفارش

بعد از انتخاب محصول، آن را به سبد خرید افزوده و سفارش خود را تکمیل کنید.

۳- نصب اسکریپت

اسکریپت را روی هاست نصب یا از پشتیبانی بخواهید این کار را برایتان انجام دهد.

۴- شروع به کار

اسکریپت نصب و هم اکنون در دسترس می باشد، می توانید از آن استفاده نمایید.

پس از طی تمامی این مراحل اسکریپت مورد نظر شما آماده و در دسترس است و می‌توانید از آن استفاده نمایید. پس از تحویل اسکریپت با توجه به نوع پکیجی که خریداری نموده اید از پشتیبانی رایان اسکریپت بهره‌مند خواهید شد و تا رفع تمامی موارد احتمالی، تیم پشتیبانی با شما همراه خواهند بود.

طراحی اپلیکیشن صرافی

در حال حاضر تمامی صرافی های رمزارزی داخلی به صورت آنلاین و تحت وب در حال خدمات رسانی به کاربران خود هستند. طبق آمار و مستندات موجود بیش از نیمی از کاربران استفاده کننده از این خدمات، کاربران موبایلی هستند و برای استفاده از این خدمات به جای استفاده از کامپیوتر یا رایانه‌های شخصی، استفاده از تلفن همراه را ترجیح می‌دهند.
همچنین با توجه به دسترسی راحت و همیشگی کاربران به تلفن همراه، داشتن اپلیکیشن برای وبسایت‌های ارائه دهنده این خدمات به عنوان یک امکان کاربردی و مزیت رقابتی محسوب می‌شود؛ چرا که درصورت موجود بودن اپلیکیشن، کاربران می‌توانند در هرجا و هر شرایطی درکمتر از چند ثانیه به حساب معاملاتی خود دسترسی داشته باشند، معاملات باز خود را کنترل و مدیریت کنند، نسبت به باز کردن معاملات جدید اقدام کنند و به چک کردن موجودی یا وضعیت بازار بپردازند.
بنابراین با توجه به اینکه تعداد صرافی‌های رمزارزی داخلی روز به روز در حال افزایش است، وبسایت‌های موجود در صورت تمایل به پیروزی در رقابت با سایر رقبای خود موظف به فراهم نمودن امکانات و مزیت‌های رقابتی و رفع نقاط ضعف خود هستند. از مهم‌ترین نیازهای یک وبسایت صرافی رمزارزی آنلاین، می‌توان به داشتن اپلیکیشن تلفن همراه اشاره کرد.

notifications_paused

رایان اسکریپت، به عنوان ارائه دهنده خدمات راه‌اندازی وبسایت‌های خرید و فروش رمزارزی، آمادگی دارد تمامی خدمات و امکانات مشابه و موجود در وبسایت صرافی‌های رمزارزی، از جمله افتتاح حساب، خرید و فروش، تبادل، انتقال رمزارز، دسترسی به موجودی کیف پول رمزارزی و … را به مشتریان و کاربران خود ارائه دهد.

به عبارتی دیگر رایان اسکریپت علاوه بر راه‌اندازی وبسایت‌های ارائه دهنده خدمات خرید و فروش رمزارزی، به راه اندازی اپلیکیشن های صرافی رمزارزی نیز پرداخته است. بنابراین تمامی مشتریان رایان اسکریپت می‌توانند در صورت نیاز، نسبت به ثبت درخواست راه اندازی اپلیکیشن صرافی رمزارزی اقدام نمایند.
لازم به ذکر است که اپلیکیشن‌های طراحی‌شده به دست تیم رایان اسکریپت با بهترین تکنولوژی روز بوده و قابلیت استفاده برای سیستم عامل‌های اندروید و IOS را دارد.

سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال چقدر درآمد دارد؟

باتوجه به رشد روزافزون استفاده از ارزهای دیجیتال و افزایش شناخت و دانش کاربران ایرانی از این حوزه می‌توان راه اندازی صرافی آنلاین رمزارزی را یکی از راه‌های کسب درآمدی مناسب در این حوزه دانست. باتوجه به رتبه بندی صرافی‌های ایرانی در الکسا و همچنین حجم معاملات روزانه این صرافی‌ها می‌توان چنین نتیجه گرفت که تمایل افراد به سرمایه گذاری در این حوزه روز به روز بیشتر می‌شود. همچنین با توجه به جایگاهی که برخی از صرافی های ایرانیِ مطرح به آن دست یافته‌اند می‌توان گفت در صورتی که سایت صرافی رمزارزی که راه اندازی می‌کنید از امکانات رقابتی خوب و مناسبی بهره مند باشد می‌تواند به راحتی جایگاه ویژه و بالطبع درآمد قابل توجهی نیز به دست آورد. همچنین صاحبان صرافی‌های رمزارزی می‌توانند از راه‌های دیگری همچون اختلافات قیمت خرید و فروش رمزارز به کاربران، کارمزد معاملات، نوسانات قیمتی و دیگر امکانات مشابه به کسب سود و درآمد برای خود و کسب و کار آنلاین خود بپردازند.

add_task

امکانات رقابتی خوب

با انتخاب بهترین سامانه صرافی

insights

نوسانات قیمتی

یکی از روش های کسب درآمد

emoji_emotions

رسیدن به اهداف

ایجاد اعتماد و رضایت مشتری

با تمام این تفاسیر نمی‌توان مقدار دقیقی برای درآمد چنین سایت‌هایی معین کرد و میزان درآمد و کسب سود این بسترها تا حدودی به میزان عرضه و تقاضای کاربران و همچنین شرایط بازار رمزارزها و انواع امکانات و خدمات ارائه شده توسط آنها بستگی خواهد داشت. اما با توجه به شرایط فعلی بازار رمزارزها و استقبال کاربران ایرانی از این حوزه همچون دیگر کاربران در سراسر جهان و ترجیح کاربران ایرانی به تحمل ریسک کمتر و استفاده از صرافی‌های رمزارزی داخلی با امکانات مناسب به جای استفاده از صرافی‌های خارجی، به نظر می‌رسد که راه اندازی سایت صرافی آنلاین رمزارزی دارای درآمدهای خوب و قابل توجهی خواهد بود. لازم به ذکر است، این در حالی امکان پذیر است که تمامی نکات و مزیت‌های رقابتی لازم برای موفقیت در این زمینه رعایت شود.

قیمت طراحی سایت صرافی چقدر است؟

قیمت خدمات ارائه شده و طراحی سایت در رایان اسکریپت ثابت نبوده و با توجه به امکانات متنوعی که امکان ارائه دارند، در پکیج‌های مختلف متغیر است. افراد درخواست کننده خدمات می‌توانند با توجه به نوع نیاز خود و همچنین با مقایسه امکانات ارائه شده در هر یک از آنها به انتخاب یکی از این پکیج‌ها اقدام نمایند. همچنین امکان ارتقا به سطوح دیگر برای خریداران پکیج‌های مختلف وجود دارد و می‌توانند با هماهنگی با تیم پشتیبانی به ارتقای پکیج خریداری شده خود اقدام نمایند. تفاوت قیمتی موجود در انواع پکیج‌ها به دلیل تفاوت در تعداد ارزهای پشتیبانی شونده، مدت زمان پشتیبانی رایگان، تعداد درگاه‌های پرداخت، بهره مندی یا عدم بهره مندی از کیف پول رمزارزی، فروشگاهی یا بازار معاملاتی بودن صرافی و … می‌باشد. افراد یا شرکت‌هایی که قصد خریداری اسکریپت آماده از سایت رایان اسکریپت را داشته باشند می‌توانند بر اساس میزان اولویت و اهمیتی که این امکانات برای کسب و کار و میزان موفقیت آنها دارد به انتخاب و خریداری یکی از این پکیج‌ها اقدام نمایند.

لازم به ذکر است قیمت‌های اعلام شده در جداول زیر تنها مربوط به امکانات اعلام شده و وضعیتی است که در حالت دمو مشاهده نموده‌اید، بنابراین برای هر تغییر احتمالی یا هر شکل اختصاصی که کارفرما قصد داشته باشد هزینه جداگانه‌ای در نظر گرفته خواهد شد. همچنین اسکریپت‌های ارائه شده به کاربران به صورت کدنویسی شده و رمزنگاری شده خواهد بود و در صورتی که کاربری قصد داشته باشد اسکریپت خریداری شدۀ خود را به صورت منبع باز دریافت نماید باید به پشتیبانی اعلام کند، بدیهی است که برای خرید اسکریپت‌های منبع باز ملزم به پرداخت مبلغی بسیار بالاتر خواهید بود.

صرافی فروشگاهی (OTC) پیشرفته
۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰تومان
 • خرید و فروش سریع با کیف پول اختصاصی
 • امکان سفارش اپلیکیشن موبایل
 • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان
 • قابلیت ارتقاء و توسعه برای آینده
صرافی فروشگاهی و بازار معاملاتی (P2P) پیشرفته
تماس بگیرید-
 • خرید و فروش سریع و مارکت با کیف پول اختصاصی
 • امکان سفارش اپلیکیشن موبایل
 • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان
 • قابلیت ارتقاء و توسعه برای آینده

چقدر زمان می برد؟

تیم رایان اسکریپت تمام تلاش خود را برای ارائه سرویس درخواستی شما در سریع‌ترین و با حداقل زمان ممکن به کار گرفته‌است. معمولاً سرویس‌های خریداری شدۀ کاربران در مدت زمانی بین ۲ هفته‌ تا ۲ ماه بسته به نوع پکیج انتخابی و امکانات آن، قابل استفاده و آماده تحویل است و بعد از آن زمانی به تبادل نظر و رفع مشکلات احتمالی اختصاص پیدا می‌کند. این زمان ممکن است در مواقع ترافیک کاری تا یک ماه افزایش پیدا کند که این مورد قبل از نوشتن قرارداد به شما اطلاع داده خواهد شد. بدیهی است در صورتی که اسکریپت خریداری شدۀ شما زودتر از موعد مقرر آماده شود، از طریق پشتیبانی به شما اطلاع داده می‌شود و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

رایان اسکرپیت چه خدماتی در این زمینه ارائه می دهد؟

همانطور که قبلاً نیز گفته شد رایان اسکریپت با فراهم آوردن بستری مناسب در تلاش است تا به راه اندازی و طراحیسایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال و رمزارزی برای متقاضیان این حوزه بپردازد و از این طریق به صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی آنها کمک نماید. رایان اسکریپت با بهره گیری از مجموعه‌ای از حرفه‌ای‌ترین برنامه نویسان و متخصصین و مجربین حوزه رمزارز و بلاکچین به ارائه امکانات مختلف در زمینه راه‌اندازی سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال پرداخته است.

 • مفتخریم که تاکنون هیچ یک از دریافت کنندگان خدمت از رایان اسکریپت با هیچ گونه مورد جدی یا مشکل امنیتی مواجه نشده‌اند. همچنین لازم به ذکر است که برای اطمینان از وقوع چنین مواردی به کاربران دوره پشتیبانی ۶ ماهه تا یکساله ارائه خواهد شد.

سایت صرافی آنلاین

مزایای طراحی سایت صرافی آنلاین توسط رایان اسکریپت چیست؟

یکی از مهم‌ترین مزایای رایان اسکریپت در کنار دیگر مزیت‌هایی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، تیم پشتیبانی قوی و همراه است. تمامی مشکلات احتمالی و مسائلی که برای سرویس‌های ارائه شده از طریق رایان اسکریپت پیش بیایند، بعد از اعلام به بخش پشتیبانی در حداقل زمان ممکن و به بهترین نحو رفع خواهند شد. امکان ارتباط با تیم پشتیبانی رایان اسکریپت به روش‌های مختلفی همچون چت آنلاین، ارسال تیکت و پشتیبانی تلفنی وجود دارد و کاربران می‌توانند بسته به نوع نیاز خود از هریک از آنها استفاده نمایند.

نکته مثبت دیگری که می‌توان به آن اشاره نمود لیست مشتریانی است که از خدمات رایان اسکریپت برای راه‌اندازی سایت صرافی آنلاین خود استفاده کرده اند و در حال حاضر هیچ گونه نارضایتی از نحوه ارائه خدمات یا پشتیبانی این تیم ندارند.

از دیگر امکاناتی که سایت رایان اسکریپت به کاربران خود ارائه می‌دهد امکان خرید و فروش اتوماتیک ارزهای دیجیتال است. با استفاده از این امکان تمامی پروسه‌های مربوط به خرید و فروش رمزارزها در سایت صرافی آنلاین رمزارزی به صورت اتوماتیک صورت خواهد گرفت. این امکان به صرفه جویی در هزینه‌های مربوط به وقت، انرژی و نیروی انسانی کمک شایانی خواهدکرد.

همچنین علی رغم اینکه تمامی اسکریپت‌های ارائه شدۀ رایان اسکریپت به صورت رمزنگاری شده بوده و هیچ اسکریپت منبع بازی در اختیار خریداران اسکریپت قرار نخواهد گرفت، امکان ارتقای پکیج‌ها در تمامی سطوح برای کاربران وجود دارد. کاربران می‌توانند در صورت تمایل، درخواست ارتقای امکانات سایت صرافی آنلاین رمزارزی خود را به قسمت پشتیبانی اعلام نمایند. تغییرات مورد نظر کاربران در اسرع وقت صورت گرفته و اسکریپت ارتقایافته در دسترس آنها قرار خواهد گرفت.

علاوه بر تمامی امکانات مذکور امکانات کاربردی دیگری همچون تکنولوژی هوشمند دریافت نرخ ارز و محاسبه سود درخواستی به صورت خودکار نیز وجود دارد.

آموزش طراحی سایت صرافی آنلاین

با توجه به افزایش چشمگیر کاربران ارز دیجیتال در ایران و جهان، هر روز درخواست آموزش طراحی سایت صرافی نیز در بین علاقمندان به این حوزه بیشتر می شود.
سامانه صرافی شامل ۲ بخش اصلی پنل کاربر و پنل ادمین است. امکانات این سامانه  نیز بسیار متنوع و گسترده است. از جمله دریافت قیمتها به صورت لحظه ای، درگاه بانکی، امکان ارسال اس ام اس، ایمیل و بسیاری موارد دیگر.
درصورت تمایل به یادگیری مراحل آنالیز، طراحی و پیاده سازی سایت صرافی می توانید با مشاورین رایان اسکریپت تماس بگیرید.

۰۹۰۵۶۳۵۱۰۲۲

گفتگو در واتس آپ

۰۹۰۵۶۳۵۱۰۲۲

تلفن تماس

chat

چـت آنــلاین

گفتگوی لحظه ای

پشتیبانی واتس آپ